EVECUBE 2C - 2x22kW nabíjecí stanice AC (OCPP 1.6 + Chytrý WebServer + RFID + měření spotřeby + WiFi)

 EVECUBE 2C - 2x22kW nabíjecí stanice AC (OCPP 1.6 + Chytrý WebServer + RFID + měření spotřeby + WiFi)

Druhá generace vysoce výkonné ultra nízkoprofilové nabíječky (Mod 3). Inteligentní AC nabíjecí stanice EVECUBE 2C je vyrobená z nerezové, laserem gravírované oceli a umožňuje nabíjení dvou elektromobilů až do 22kW. Je vhodná i pro komerční použití, protože je již integrována do platformy EVE, kterou je možné si stáhnout pro vzdálenou správu a fakturaci nabíjecích stanic, včetně platební brány pro online platby přímo z telefonu. Standardní záruka na nabíječku je 3 roky.

68849 Kč s DPH

56900 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: EV Expert

Hodnocení produktu: 4.94/5 (16x)

Vaše hodnocení:

Inteligentní AC nabíjecí stanice EVECUBE 2C je vybavena chytrým WebServerem na Vaší lokální IP adresu včetně webové aplikace pro snadné dálkové ovládání, statistiku a její správu. Umožňuje nastavení času, výkonu, denní doby, podle zákaznických tarifů. Wallbox se připojuje přímo k platformě EVE.Charge, což je jedinečné řešení pro profesionální a obchodní využití stanice. Wallbox jen zapojíte a je připraven ihned k použití.

System Webserver a platforma EVE.Charge byly vyvinuty v České republice a představují pokrokové a bezkonkurenční řešení. Extra modul může monitorovat celkovou spotřebu energie v domácnosti a podle toho omezovat nabíjecí výkon, aby nepřekročil nominální rezervovaný příkon. Platforma EVE.Charge umožní za nízký poplatek vzdálenou správu, fakturaci a přístup k platební bráně. Přímé platby od zákazníků jsou možné bez registrace. Další modul „power steering" může sledovat Vaši celkovou vlastní spotřebu energie a podle toho omezovat nabíjecí výkon, aby nepřekročil rezervovaný výkon.

Inteligentní AC nabíjecí stanice EVECUBE 2C je vybavena ochrannými prvky, které zajistí naprostou bezpečnost vozu a posádky. Nejdůležitějším z nich je zabudovaný proudový chránič Typu B a zařízení pro reziduální proud RCD (FI) A-EV s detekcí stejnosměrného proudu 6mA. Díky tomu je instalace jednoduchá a šetří značné náklady, protože není potřeba přidávat další ochranné prvky.

V případě umístění na veřejném místě je stanice vybavena zámkem zásuvky, který zabrání odcizení kabelu. Díky extrémně pevné ocelové konstrukci je nabíjecí stanice navíc chráněna proti mechanickému poškození a znečištění.

Objednávky, zpracování a dodací lhůty - přibližně 2 týdny! Nabíjecí stanici je možné poptat se zásuvkou či s integrovaným kabelem, se sloupkem či samotnou k připevnění na zeď, dle potřeb každého zákazníka.

Technické specifikace

 • Zapojení:
   • integrovaná zásuvka Duosida Typ 2 samice (2krát) 
   • integrovaný spirálový nabíjecí kabel EV Expert Typ 2 o délce 5 metrů (2krát)
 • Ochrana IP54
 • Maximální proud: 32A (1 - 3 fáze)
 • Maximální nabíjecí výkon: 22 kW
 • Maximální napětí: 400V
 • Zámek zásuvky: Ano
 • Komunikace: Internet (LAN, WiFi, 4G, funkce hotspotu)
 • OCPP 1.6: Ano
 • Autorizace: Chytrý WebServer, RFID nebo EVE.Charge platforma (platební systém)
 • Informace o stavu nabíjení: Ano
 • Elektroměr: Ano
 • Rozsah provozních teplot: -20 C do +50 C
 • Rozměry: Box - 340 x 300 x 150 mm, sloup - 1100 x 200 x 120 mm
 • Délka kabelu: 5 metrů
 • Hmotnost: 4,5kg
 • Barva stříbrná

Bezpečnost a certifikáty

Všechny nabíjecí stanice EVECUBE 22kW jsou podrobeny testům, aby bylo možné zaručit jejich bezpečnost. Testování probíhá individuálně. Ochranná schránka je certifikována na úrovni IP54. Evecube naplňuje mezinárodní standardy IEC 61851-1 a IEC 62196-2 16A. V Evropské unii je nabíjecí stanice certifikována od CE a TUV.

Na nabíjecí stanici je poskytována standardní záruka 36 měsíců. Prodloužená záruka je 5 let.

 

Pokud váháte, zda je tato nabíjecí stanice s konektorem typu 2 vhodná nebo zda je lepší poptat nabíjecí stanici pouze se zásuvkou, můžete si vyhledat Váš vůz v naší databázi a najdete tam i typ jeho konektoru, případně nás můžete kdykoliv kontaktovat.

V sekci základy elektromobility najdete článek o tom, jaké typy konektorů existují a jaké mají vlastnosti.

Výkon: 22 kW
Typ přípojení: Nabíjecí zásuvky Typ 2 (v ceně) nebo kabely Typ 2
Zámek zásuvky: Ano
Komunikace: Internet (LAN, WiFi, 4G, funkce hotspotu)
OCPP: Ano, verze 1.6
Autorizace: Chytrý WebServer nebo EVE.Charge platforma (platební systém)
Informace o stavu nabíjení: Ano
Elektroměr: Ano
Stupeň krytí: IP54
Provozní teplota: od -20 C do +50 C
Rozměry (varianta bez sloupu): Box - 340 x 300 x 150 mm
Rozměry (varianta se sloupem): Box - 280 x 220 x 120 mm, Sloup - 1100 x 200 x 120 mm

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Doplňkové produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

POPUP