Doprava a vrácení zboží

Doprava

Doprava je ZDARMA pro zboží v minimální hodnotě 2500 Kč s DPH. V případě nižší hodnoty objednávky doprava stojí 105 Kč s DPH. Zboží, které je označeno "SKLADEM", je zpravidla expedováno týž den pro objednávky dokončené do 10:00 hodin. Objednávky dokončené po této hodině jsou expedovány následující pracovní den.  

 

Pokud byste se rozhodli pro doručení zásilky mimo Českou a Slovenskou Republiku, tak tato služba je v našem eshopu možná pouze v jiných jazykových mutacích. 

Doručovaní zásilek pro uvedené země: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko , Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Spojené království a do zbytku Evropy, ostrovů, států mimo EU a ostatních zajišťují spolehliví partneři: PPL, DHL, GLS, DPD, Geis, TNT a dalších, vždy podle podmínek doručení do konkrétní destinace.

Expedice do zbytku světa je na dotaz.

Reklamace

Reklamace jsou vždy nepříjemné jak pro zákazníka tak pro nás jakožto výrobce nabíjecích stanic (statických i přenosných) a kabelů a dodavatele elektrokomponent. Pro efektivní a rychlé vyřízení reklamace jsme připravili postup, díky kterému můžeme reklamační řízení zkrátit na minimální dobu než upravuje zákonná 30ti denní lhůta.

Dokument k reklamaci naleznete ke stažení níže. Ten stačí následně odeslat na naši emailovou adresu: reklamace@evexpert.cz. Po obdržení emailu se začneme ihned Vaší reklamací zabývat a bude Vás s dalším postupem kontaktovat přidělený technik.

Dokument k reklamačnímu řízení lze stáhnout ZDE.

Vrácení zboží a odstoupení od kupní smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy akceptujeme do maximálně čtrnácti (14) dní od převzetí zboží kupujícím. Zboží musí být kupujícím vráceno nepoškozené, bez známek použití a kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) nejpozději do čtrnácti (14) dní od odstoupení od kupní smlouvy na adresu prodávajícího: EV Expert s.r.o., Stupkova 18, 779 00 Olomouc, a to na vlastní náklady kupujícího.

V případě odstoupení od kupní smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího nejpozději do čtrnácti (14) dní od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím v plné výši, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal, případně je pošle na účet kupujícího. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující v pořádku a bez známek poškození zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal. Další informace naleznete v Obchodních podmínkách v sekci 5 a 7.

Dokument ke vrácení zboží lze stáhnout ZDE.

ŠETŘÍME PŘÍRODU

ŠETŘÍME PŘÍRODU

Proto používáme 100% recyklovaný papír, který není bělený chlorem a šetří tiskové stroje i svět. Oproti "panenským" papírům z prvotních surovin světu ušetříte: 72 % energie, 83 % vody a své emise snížíte o 53 %. Šetrnost papíru dokazuje německý certifikát Blue Angel.

RECYKLACE STARÝCH ELEKTROZAŘÍZENÍ

Zakládáme si na ohleduplném chování vůči životnímu prostředí, a proto vám přinášíme možnosti, jak jednoduše a bezplatně odevzdat svá vysloužilá elektrozařízení/baterie.


Spotřebitel má v systému nakládání s elektrospotřebiči a bateriemi zcela zásadní roli. On je tím, kdo se rozhoduje, co udělá se starým spotřebičem/baterií. Stará a nepotřebná elektrozařízení a baterie nepatří do netříděného komunálního odpadu, naopak mají být předány prostřednictvím sběrných míst, tzv. míst zpětného odběru, ze kterých putují k opětovnému použití nebo k samotné recyklaci.


Spotřebitel musí být informován symboly níže, že příslušné elektrozařízení/baterie nepatří do komunálního odpadu. Jsou tak označena všechna nová elektrozařízení/baterie. Symbol může být uveden přímo na zařízení, na jeho obalu nebo v návodu k použití či v záručním listu.

 

Jak se zbavit starého spotřebiče/baterií?

 

  • prostřednictvím veřejně dostupné sběrné sítě REMA, která je určena pro zpětný odběr, viz https://www.rema.cloud/sberna-mista/
  • prostřednictvím veřejně dostupné sběrné sítě, která je určena pro zpětný odběr, viz https://isoh.mzp.cz/registrmistelektro
  • v případě baterií je možné objednat do domácnosti sběrnou nádobu – FamilyBox, plnou nádobu poté expedovat skrze službu re:Balík
  • v případě množství do 10 kg je možné využít službu re:Balík
  • v případě množství nad 10 kg a více je možné využít službu BUĎ LÍNÝ
  • v místě prodeje na adrese kamenné prodejny [doplnit adresu, pokud disponujete MZO]
  • v případě potřeby je možnost se poradit na bezplatné lince Chytré recyklace (800 976 679)

 

Proč recyklovat?

Nejen elektrozařízení, ale i baterie a akumulátory obsahují mnoho recyklovatelných kovů jako je například zinek, železo, mangan, nikl, kadmium nebo olovo. Některé z těchto látek jsou zároveň velmi nebezpečné pro životní prostředí a zdraví člověka a to zejména rtuť, olovo a kadmium. Vybrané baterie jsou často označeny symbolem chemického prvku, který obsahují (Pb, Cd, Hg).
Předáním baterií a elektrozařízení na místo zpětného odběru tak zejména díky recyklaci materiálu šetříme primární zdroje surovin a zároveň chráníme naše životní prostředí před případným neodborným nakládáním.

Nejběžnější typy baterií, jejich označení, užití a správný způsob odložení:

 

Typ baterie

Běžné označení

Velikost

Příklady užití

Správné odložení

Alkalické

Alkalické, Alkaline,
AlMn

AAA, AA,
C, D, 6V,
9V

Svítilny, kalkulačky, hračky, hodinky,
kouřové alarmy, dálkové ovladače

Místo zpětného odběru

 

Knoflíkové

Alkalické, lithiové,
rtuťové, stříbrné,
zinkovzduchové

Velikost se
různí

Hodinky, naslouchadla, hračky,
blahopřání, dálkové ovladače

Místo zpětného odběru

Zinkouhlíkové

Classic, Heavy Duty,
Power Cell

AAA, AA,
C, D, 6V,
9V

Svítilny, kalkulačky, hračky, hodinky,
kouřové alarmy, dálkové ovladače,
přenosná rádia, otevírání vrat

Místo zpětného odběru

Lithiové

Lithium, Lithium Ion,
Li-Ion

Velikost se
různí

Laptopy, mobilní telefony, digitální
kamery, mp3 přehrávače

Místo zpětného odběru

Nikl-kadmiové

Ni-Cd

Velikost se
různí

Kamery, ruční nářadí, bezdrátové
telefony, vysílačky

Místo zpětného odběru

Nikl-

metalhydridové

NiMH, Ni-Hydride

Velikost se
různí

Kamery, ruční nářadí, bezdrátové
telefony, vysílačky

Místo zpětného odběru

Olověné

SLA, gelové

2V, 6V,
12V

UPS, kolečková křesla, terénní vozidla,
vodní skútry

Místo zpětného odběru

Olověné

Autobaterie

6V, 12V

Automobily

Místo zpětného odběru

Rtuťové

Rtuťové, Hg, HgO

Velikost se
různí

Hodinky, naslouchadla, hračky,
blahopřání, dálkové ovladače

Místo zpětného odběru

Stříbrné

Stříbrné, AgO

Velikost se
různí

Hodinky, naslouchadla, hračky,
blahopřání, dálkové ovladače

Místo zpětného odběru

Předvolby soukromí


Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Nezapomeňte před odesláním tohoto formuláře vybrat Vámi požadované varianty.

Kontrolný kód

i