Doprava a vrácení zboží

DORUČENÍ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ NEBO PENĚZ

 

Rozvoz ZDARMA do České Republiky při objednávce 2500 Kč s DPH!

 

ZDARMA vám bude doručováno zboží s objednávkou zboží v minimální hodnotě 2500 Kč s DPH a obvykle do druhého pracovního dne pro objednávky podané před 16h SEČ+1. 

V případě nižší hodnoty objednávky jsme nuceni účtovat poplatek 90 Kč s DPH.

Za případnou dobírku si učtujeme dodatečne 60 Kč s DPH. 

Pokud byste se rozhodli pro doručení zásilky mimo Českou a Slovenskou Republiku, tak tato služba je v našem eshopu možná pouze v jiných jazykových mutacích. 

Doručovaní zásilek pro uvedené země Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko , Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Spojené království

do zbytku Evropy, ostrovů, států mimo EU a ostatních jsme se rozhodli doručovací služby upřednostňovat podle parametrů doručení jako jsou cena, rychlost, podmínky a kvalita služeb a na základě toho budeme vybírat z těchto možnych kandidátů: GLS, DPD, Geis, TNT a dalších.

Expedice do zbytku světa je na dotaz.

Zboží je samozřejmě možné vyzvednout zdarma taktéž na naši provozovně: Stupkova 18, Kancelář K115, 779 00 Olomouc

 

Vrácení zboží a odstoupení od kupní smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy a vrácení nepoškozeného zboží akceptujeme do maximálně čtrnácti (14) dní od převzetí zboží kupujícím. Zboží musí být kupujícím vráceno nepoškozeno a bez známek použítí nejpozději do čtrnácti (14) dní na adresu prodávajícího Stupkova 18, 779 00 Olomouc a to na vlastní náklady kupujícího.

V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího nejpozději do čtrnácti (14) dní od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím v plné výši, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal případně pošle na účet kupujícího. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující v pořádku a bez známek poškození zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal. Dalši informace naleznete v Obchodních podmínkách v sekci 5 a 7.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info