Doprava a vrácení zboží

Doprava je ZDARMA pro zboží v minimální hodnotě 2500 Kč s DPH. V případě nižší hodnoty objednávky doprava stojí 90 Kč s DPH. Zboží je doručeno do druhého pracovního dne pro objednávky podané před 16h SEČ+1. 

 

Pokud byste se rozhodli pro doručení zásilky mimo Českou a Slovenskou Republiku, tak tato služba je v našem eshopu možná pouze v jiných jazykových mutacích. 

Doručovaní zásilek pro uvedené země Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko , Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Spojené království

do zbytku Evropy, ostrovů, států mimo EU a ostatních zajišťují spolehliví partneři: GLS, DPD, Geis, TNT a dalších, vždy podle podmínek doručení do konkrétní destinace.

Expedice do zbytku světa je na dotaz.

 

Vrácení zboží a odstoupení od kupní smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy a vrácení nepoškozeného zboží akceptujeme do maximálně čtrnácti (14) dní od převzetí zboží kupujícím. Zboží musí být kupujícím vráceno nepoškozené a bez známek použití nejpozději do čtrnácti (14) dní na adresu prodávajícího Stupkova 18, 779 00 Olomouc a to na vlastní náklady kupujícího.

V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího nejpozději do čtrnácti (14) dní od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím v plné výši, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal případně je pošle na účet kupujícího. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující v pořádku a bez známek poškození zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal. Další informace naleznete v Obchodních podmínkách v sekci 5 a 7.

ŠETŘÍME PŘÍRODU

ŠETŘÍME PŘÍRODU

Proto používáme 100% recyklovaný papír, který není bělený chlorem a šetří tiskové stroje i svět. Oproti "panenským" papírům z prvotních surovin světu ušetříte: 72 % energie, 83 % vody a své emise snížíte o 53 %. Šetrnost papíru dokazuje německý certifikát Blue Angel.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info