Platební podmínky

1. ON-LINE platební kartou

Platbu kartou obdržíme téměř okamžitě a proto můžeme objednávku ihned expedovat. Platba je zpracovávána 24/7 a je zcela zdarma.

  • při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu
  • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance
  • nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě
  • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

Pokud se rozhodnete za vybrané produkty využít k platbě Vaši platební kartu, budete po potvrzení objednávky automaticky přesměrováni do prostředí GP WebPay, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě:

  • číslo platební karty
  • datum ukončení platnosti karty
  • CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty.

Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.
O výsledku transakce jste informováni e-mailem.

Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:

  • údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
  • na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
  • Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku.

2. Bankovním převodem

EV Expert s.r.o. má účet u FIO banky, pokud jsou platby za vaši objednávku realizovány stejnou bankou, potvrzení o provedené platbě obdržíme běžně do jedné hodiny a poté objednávku zprocesujeme a expedujeme. V případě platby od jiné banky je platba za objednávku zpravidla přijata do 1-2 pracovniho dne a poté zpracována.

Platbu lze poslat kdykoliv, ale zpracována je v úředních hodinách PO - PA 9:00 - 18:00, což může odeslání objednávky pozdržet. Platba je zdarma.

3. Dobírkou

Objednávku zaplatíte hotově nebo kartou při převzetí baliku.

Dobírka je zpoplatněná 50Kč s DPH v ČR a 3 € s DPH na Slovensku. Společnost DPD si za platbu kartou účtuje poplatek 1,5% z ceny objednávky.

4. Paypal

Za PayPal účet ani za platby se neplatí žádné poplatky. Poplatky platí pouze příjemci plateb.

5. Platba Bitcoinem

Akceptujte i platby Bitcoinem (BTC) a Bitcoin-cashem (BCH) pomocí největší platební brány Bitpay. Neúčtujeme žádné poplatky za přijetí plateb. Potvrzení o provedené platbě obdržíme běžně do jedné hodiny a poté objednávku zprocesujeme a expedujeme. 

 

GP WebPayPayment methodBitpay platební brána

Předvolby soukromí


Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Nezapomeňte před odesláním tohoto formuláře vybrat Vámi požadované varianty.

Kontrolný kód

i