Zámek kabelu pro nabíjecí zásuvku Typ 2 samice

Zámek kabelu pro nabíjecí zásuvku Typ 2 samice

Elektromagnetický aktuátor zámku při nabíjení uzamkne připojený konektor, čímž zamezuje jeho odpojení zvyšuje bezpečnost vozu a posádky a díky tomu, že je dimenzován pro vysokou tahovou sílu chrání kabel před odcizením.

834,90 Kč s DPH

690 Kč

Dostupnost: Poslední kus!
Skladem: 1 ks

Výrobce: Duosida

Hodnocení produktu: 4.5/5 (12x)

Vaše hodnocení:

Zámek může být flexibilně instalován na EV zásuvku Typu 2. Aktivace zámku probíhá automaticky při nabíjení, deaktivace je prováděna pomocí ovladače. V případě potíží může být zámek majitelem odblokován manuálně. Zámek vydrží více než 50 000 cyklů zapojení.

Zámek je umístěn v neotevíratelné schránce, která je prachotěsná a vodotěsná (certifikovaná ochrana IP55). Splňuje všechny požadavky předepsané testem a certifikátem pro elektronická zařízení JDQ 53.3, čímž je zaručena její odolnost proti vibracím, vlhkosti, prachu a solnému spreji. Je vybaven retardátorem hořlavosti schváleným certifikátem UL94 HB.

Technické specifikace

  • Model: JP-EL-002
  • maximální proud: 3A
  • pracovní napětí: 12V, maximální napětí: 1000V
  • rozsah provozních teplot: -30 ° C až + 50 ° C
  • Materiál: termoplast
  • barva černá

Bezpečnost a certifikáty

Všechny zámky jsou podrobeny testům, aby bylo možné zaručit jejich bezpečnost. Ochranný kryt chrání mechanismus na úrovni IP55. Pro použití v Evropské unii je certifikována s CE, TUV a UL 94 HB. Je certifikována pro požadavky JDQ 53.3.

Na zámek je poskytována standardní záruka 24 měsíců.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Doplňkové produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info