Byznys řešení

Pomáháme STK připravovat se na nárůst elektromobility

Navzdory tomu, že opotřebení elektromobilů je výrazně nižší, než u spalovacích vozů, je i u nich potřeba dělat pravidelné technické kontroly. A jelikož se stále více stanic technické kontroly setkává s elektromobily, kteří uvítají možnost nabití, stává se z nabíjecí stanice konkurenční výhoda.

Tento měsíc jsme instalovali nabíjecí stanici EVECUBE S na STK Lazce. Olomouc. 

EVECUCE S je chytrá nabíjecí stanice, která obsahuje Webserver, který umožňuje její dálkové ovládání, autorizaci a možnost měření spotřebované energie a její účtování zákazníkům. 

Podrobnosti

Vývoj modulu Power steering pro přenosné nabíječky

Po úspěšně dokončeném vývoji displeje na přenosné nabíječce EVELINE MAX II, se vývoj našich produktů nezastavuje. Pracujeme na vývoji modulu Power steering, který zajistí, aby se i Vaše přenosná nabíječka dokázala přizpůsobit energetickým požadavkům objektu, ze kterého nabíjí a mohla díky tomu nabíjet vždy tím nejvyšším možným proudem.

Podrobnosti

Instalace nabíjecí stanice v Pražských přístavech

Tento měsíc jsme instalovali nabíjecí stanici EVECUBE S v prostorách Pražských přístavů. EVECUBE S je pokročilý model našich nabíjecích stanic, který umožňuje vzdálenou správu a autorizaci přes Webserver, či přes RFID klíče.

Podrobnosti

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info