• Nerezová a elegantní nabíječka vhodná do veřejných prostorů
  • Umožňuje vzdálenou správu pomocí webové aplikace WEBSERVER
  • Možnost fakturace zákazníkům přes platební bránu EVE CHARGE
  • Vyvinutá a vyrobená v ČR

Kupte hned

Funkce nabíjecích stanic

SROVNÁNÍ

tavbulka

 

Nabíjecí stanice EVECUBE C v detailech

Vyjímečná nabíjecí stanice vyrobená z nerezu, která sladí nabíjecí potřeby vašeho elektromobilu s energetickou náročností budovy.

Karel Míšek, ComElectric

 

 

 

 

Výkon až 22 kW na nabíjecí port

Nabíjecí stanice EVECUBE nabíjí výkonem až 22 kW na každý nabíjecí port.

Reálný výkon závisí na:

  • elektroinstalaci a nastavení jističe
  • omezení pomocí modulu power steering
  • palubní nabíječce elektromobilu a na tom, jak velký výkon umí zpracovat

Power steering

Power steering je modul, který dokáže sladit potřeby objektu a elektrického auta, tak aby nedocházelo k vybavování jističe. Je-li tedy jistič nastaven na 32A a auto odebírá celý proud, tak v případě, že se v době zapne nějaký spotřebič, tak to modul power steeringu pozná a upraví nabíjecí proud pro elektromobil tak, aby domácí spotřebič mohl fungovat. Poté co dojde k jeho vypnutí, tak se auto začne opět nabíjet maximálním možným proudem.

K omezení nabíjecího proudu dochází okamžitě. Při dokončení práce spotřebiče se opětné navýšení na maximální možný proud vrací do 5 vteřin. 

Aplikace pro vzdálenou správu a přehledy

Chytré nabíjecí stanice EVECUBE S a C jsou vybaveny Webserverem, webovou aplikací, která umožňuje vzdáleně autorizovat nabíjení, nastavovat parametry nabíjecí stanice. Pomocí Webserveru je možné spravovat uživatelské účty a mít o nabíjení přehledy, které je možné si stáhnout ve formátu CSV. 

Detailní informace a ukázku aplikace naleznete zde.

MID fakturační elektroměr

Nabíjecí stanice, které obsahují fakturační elektroměr, mohou měřit celkovou spotřebu a díky certifikaci MID mohou být použity k fakturaci zákazníkům. 

Možnost rozšíření o Load Balancing

Load Balancing je modul, který umožňuje, aby docházelo ke komunikaci mezi jednotlivými nabíječkami a nabíjecí výkon se mohl rozdělovat, tak aby se mohlo nabíjet více elektromobilů. Tato funkce je vhodná především, pokud jsou nabíječky umístěny na veřejných prostorech či v místech, kde nabíjejí firemní vozidla.

Vývoj a výroba v České republice

Nabíjecí stanice EVECUBE jsou kompletně vyvíjeny a vyráběny v České republice. Počínaje vnější nerezovou schránkou, přes vnitřní elektroniku, software až po montáž, se na všech jednotlivých krocích podílejí české firmy, které postavily své podnikání na kvalitních produktech.

 

 

 

 

Jak si vybrat nabíjecí stanici

 

 

 

 

Co se stane po zakoupení EVECUBE

Koupě EVECUBE

Zajisti si EVECUBE. Jedná se o velice žádanou nabíječku, čekací doba na jejich dodání je přibližně 14 dní.

Zakázky jsou plněny v pořadí, v jakém byly objednány. EVECUBE jsou odesílány ihned po výrobě a individuálním testování.

Obdržení EVECUBE

Doprava je v zemích Evropské unie zdarma.

Flexibilní doručení: V případě, že potřebujete přizpůsobit dobu a čas doručení, dejte vědět.

Instalace

Nabíjecí stanice musí být nainstalována odborníkem. V případě zájmu Vám rádi instalaci zajistíme.

Často kladené otázky

Doprava a platba

1. Do kterých zemí je doprava zdarma?

Doprava je zdarma do většiny zemí EU při objednávce nad 150 EUR. V případě nabíjecích stanic bude objednávka do těchto zemí vždy zdarma.

Do ostatních zemí stojí poštovné v závislosti na výši objednávky 12 - 29 EUR.

2. Jak dlouho trvá doručení?

Po objednání nabíjecí stanice EVECUBE je dodací lhůta přibližně 14 dní do zemí EU. Tato doba se ale může prodloužit v případě zvolení příplatkových modulů nebo většího množství nabíjecích stanic.

3. Je možná sleva při objednání většího množství nabíjecích stanic?

Slevy není problém domluvit individuálně. V případě, že byste měli zájem o větší množství nabíjecích stanic, neváhejte nás kontaktovat. 

4. Je v ceně zahrnuto DPH, clo a další poplatky?

Ano, veškeré ceny jsou konečné pro země EU. V případě ostatních zemí je třeba počítat s případnými celními poplatky.

5. Doplácí se za updaty firmwaru?

Všechny updaty jsou během záruční doby zdarma. Po uplynutí záruční doby jsou za příplatek.

Zákaznická podpora

1. Mohu stornovat předobjednávku?

Ano, pokud se nejedná o zakázkovou výrobu EVECUBE s připlatkovými moduly, pak je stornování předobjednávky je možné.

2. Za jakých okolností mohu EVECUBE C reklamovat?

Na všechny nabíjecí stanice se vztahuje nadstandardní záruční doba 36 měsíců, či je možné si přiobjednat prodlouženou záruku na 60 měsíců. Během této doby je možné reklamovat jakýkoliv nedostatek dle záručních podmínek.

3. Jak rychle mohu očekávat odpověď od zákaznické podpory?

Zákaznická podpora EV EXPERT je dostupná od 9 do 17 hodin v pracovní dny. V případě komplikovanějších případů mohou naši technici pomoci vyřešit problém i mimo obvyklou pracovní dobu. Pokud je problém urgentní doporučujeme zavolat na naši infolinku +420 722 689 252.

4. Je možné brandovat nabíjecí stanice na míru?

V případě objednání více nabíjecích stanic je možné domluvit individuální grafiku a vzhled jak u nabíjecích stanic, tak i u softwaru.

Používání a instalace EVECUBE

1. Dokáže EVECUBE C komunikovat s ostatními nabíjecími stanicemi?

Všechny nabíjecí stanice EVECUBE C umí komunikovat pomocí protokolu OCPP 1.6 (Open Charge Point Protocol). Jedná se o aplikační protokol pro komunikaci mezi nabíjecími stanicemi a centrálním systémem správy, či sítí nabíjecích stanic.

2. Mohu nabíjecí stanici ovládat vzdáleně přes mobilní aplikaci?

Ano, všechny nabíjecí stanice EVECUBE S a C jsou vybaveny modulem pro vzdálenou správu a je možné je ovládat přes chytrý Webserver, webovou aplikaci, která umožňuje vzdálenou autorizaci, přehled o nabíjení na jednotlivých portech, možnost nastavení nabíjení a vytváření reportů.

3. Umí nabíjecí stanice EVECUBE C sladit nabíjecí nároky budovy s nabíjením elektromobilu?

Nabíjecí stanice EVECUBE C jsou vybaveny modulem umožňujícím load balancing, který zajišťuje, že je elektromobil nabíjen vždy tím nejvyšším možným proudem, a zároveň bere v potaz energetické potřeby budovy. V případě, že se zvýší spotřeba budovy (např. zapnutím dalšího spotřebiče), sníží se výkon, který nabíjí elektromobil. Pokud je naopak nějaký přístroj vypnut, nabíjecí výkon se zvýší.

4. Jak probíhá instalace nabíjecí stanice?

Nabíjecí stanici musí instalovat vždy odborník vzdělaný v oboru elektrotechnika. Instalaci si může zákazník domluvit sám, anebo si instalaci může objednat od nás.

no alt
Předvolby soukromí


Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Nezapomeňte před odesláním tohoto formuláře vybrat Vámi požadované varianty.

Kontrolný kód

i