Přenosné nabíječky EVELINE MAX

EVELINE MAX umožňuje nabíjet výkonem až 22kW a připojení k průmyslové zásuvce 16A či 32A. Jsou umístěny v hliníkovém těle, takže jsou praktický nerozbitné. Nová generace je navíc vybavena praktickým displejem, který zobrazuje nastavení nabíjecího proudu, napětí na každé fázi, teplotu a stav nabíječky.

Chci přenosnou nabíječku

Přenosné nabíječky

Jak vybrat správnou přenosnou nabíječku?

Výběr mezi 16A a 32A závisí především na tom, jakou máte k dispozici zásuvku. V případě CEE 5-kolíku 16A je potřeba zvolit nabíječku pro 16A. V případě CEE 5-kolíku 32A je potřeba zvolit nabíječku pro 32A.

Pokud si nejste jistí tím, jakou zásuvku máte, tak je snadné je rozlišit podle velikosti. 16A zásuvka má vnější průměr 65mm. 32A zásuvka má vnější průměr 74mm.

Výběr mezi 22kW a 11kW závisí na výkonosti palubní nabíječky. Tuto informaci najdete ve specifikacích svého elektromobilu

Nabíječky EVELINE MAX jsou vyrobeny z hliníku, díky kterému jsou extrémně odolné proti jakémukoliv mechanickému poškození. Zároveň se jedná o řešení, které je lehké, a zaručuje tak snadnou manipulaci nejen doma, ale i při cestách.

EVELINE MAX PRO je novou generací přenosné nabíječky, která má v sobě praktický displej ukazující nastavený maximální nabíjecí proud, skutečný nabíjecí proud, napětí na každé fázi, teplotu a status nabíječky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info