Zpět

Předání elektrických dodávek službám Olomoukého kraje

Přidáno: 27.7.2023 10:02.55 Počet shlédnutí: 203

27 Červenec 2023

Slavnostní předání moderních elektrických dodávek službám Olomouckého kraje.

Předání elektrických dodávek službám Olomoukého kraje

Jsme rádi, že jsme byli nedílnou součástí slavnostního předání moderních elektrických dodávek Mercedes Benz eVito od společnosti Samohýl Motor a.s službám v Olomouckém kraji! Těchto 6 elektroaut bude sloužit pro přepravu klientů, dodávky obědů, převoz materiálu a pracovníků v rámci pečovatelských služeb, a to ve městech Olomouc, Šumperk, Šternberk a také pro klienty centra Klíč. Slavnostního předávání zúčastnili Hejtman Josef Suchánek, náměstek hejtmana OK Ivo Slavotínek a krajský radní Petr Lysek.

Během této významné akce jsme měli příležitost krátce představit naši nabíječku, poskytnout užitečné rady a informace o nabíjení pro budoucí majitele elektrických dodávek a odpovědět na jejich dotazy. Věříme, že naše přenosné nabíjecí stanice přispějí k zajištění efektivního a pohodlného nabíjení pro každou dodávku.

 

Předání EVELINE MAX II

 

Tato akce je součástí modernizačního programu IROP React, který zahrnuje celkem 23 nových vozidel pro sociální služby. 

Tímto krokem ukazuje Olomoucký kraj svůj závazek ke zlepšení mobilitu a podpoře udržitelného rozvoje. Jsme nadšeni, že naše nabíjecí stanice EVELINE MAX II budou hrát důležitou roli při nabíjení těchto moderních elektrických dodávek a přispějí tak k udržitelné a ekologické dopravě v našem kraji.

 

 

 

 

Vážíme si projevené důvěry a děkujeme společnosti Samohýl Motor za spolupráci a věříme, že tato akce posílí povědomí o elektromobilitě a její důležitosti v Olomouckém kraji.

 Slavnostní předání

 

Videoreportáž                                                         

 

Předvolby soukromí


Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Nezapomeňte před odesláním tohoto formuláře vybrat Vámi požadované varianty.

Kontrolný kód

i