EVE MINICUBE 7,4kW

EVE MINICUBE 7,4kW

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

AC domácí nabíjecí stanice EV MINICUBE je vyrobena z kvalitního plastu v kompaktní velikosti pro nabíjení všech elektromobilů a hybridů výkonem od 3,7kW až do 7 kW. Stanice disponuje zásuvkou Typu 2, LED osvětlením zobrazujícím stav nabíjecí stanice a proudovým chráničem typu B. Wi-fi access point navíc umožní vzdálené připojení k nabíjecí stanici a její ovládání.

14990 Kč s DPH

12388,40 Kč

Dostupnost: Skladem

Dotaz k produktu

Nabíjení pomocí AC domácí nabíjecí stanice s výkonem 7,4 kW je až 5 krát rychlejší než nabíjení z obvyklé SCHUKO zásuvky. Na nabíjecí stanici je stiskem tlačítka možné měnit nastavení nabíjecího proudu mezi 6A, 10A, 13A, 16A, 20A, 25A a 32A dle potřeby elektrovozu.

Wi-fi access point, kterým stanice vytváří vlastní wi-fi síť, na kterou se dokážete připojit např. ze svého mobilního telefonu či notebooku, a můžete jí ovládat pomocí aplikace. LED osvětlení indikuje nabíjení, přípravu nabíjení, pauzu při nabíjení či pohotovostní režim. Nabíječka je vybavena ochrannými prvky, které zajistí naprostou bezpečnost vozu a posádky. Nejdůležitějším z nich je zabudovaný proudový chránič Typu B.

Díky šabloně, která je součástí balení, je montáž snadná. Dále balení obsahuje šrouby s hmoždinkami a plnohodnotný návod k ovládání stanice.

Technické specifikace

  • Integrovaná zásuvka Typ 2
  • Ochrana IP54
  • Maximální proud: 32A (1 fáze)
  • Maximální nabíjecí výkon: 7.4 kW
  • Zámek zásuvky: Ano
  • Informace o stavu nabíjení: Aplikace (wi-fi)
  • Rozsah provozních teplot: -20C do +50 C
  • Rozměry: 210 x 160 x 126 mm
  • Hmotnost: 2.5 KG

Bezpečnost a certifikáty

Všechny domácí nabíjecí stanice EVE MINICUBE jsou podrobeny testům, aby bylo možné zaručit jejich bezpečnost. Testování probíhá individuálně. Ochranná schránka je certifikována na úrovni IP54. EVE MINICUBE naplňuje mezinárodní standardy IEC 61851-1 a IEC 62196-2 16A. V Evropské unii je nabíjecí stanice certifikována od CE a TUV.

Na nabíjecí stanici EVE MINICUBE je poskytována standardní záruka 24 měsíců. 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

ZÁKLADY ELEKTROMOBILITY

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info