Chirurgická maska na obličej typu IIR> 98% | 50 kusů

Chirurgická maska na obličej typu IIR> 98% | 50 kusů

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Chirurgická maska na obličej zachycuje více než 99% virů při velikosti 0,1 mikronu. Snižuje tak možnost nakažení nemocí COVID 19 účinněji než ostatní možnosti. Díky své menší velikosti je obzvláště vhodná pro ženy a adolescenty, protože minimalizuje mezeru mezi obličejem a maskou, která představuje největší riziko.

1890 Kč s DPH

1562 Kč

2700 Kč s DPH Sleva 30%

Dostupnost: Skladem

Dotaz k produktu

Chirurgická maska je vyrobena z dvou vrstev roztavené tkaniny o tloušťce 50g/sm, díky čemuž je velice podobná standardu FFP3 a zadržuje více než 99% částic větších než 0,1 mikronu. Naplňuje tak všechny požadavky směrnice EN 14683:2019.

Unikátní 3D design zaručuje, že lépe sedí na obličeji a plně izoluje dýchací cesty. 3D design navíc zaručuje, že její nošení je pohodlné po celý den a díky kvalitním materiálům je prodyšnější než absorbuje vlhkost z dechu díky čemuž snižuje zamlžování brýlí. Chirurgická maska je plně nepropustná pro jakékoliv kapaliny a aerosoly a navíc je ohnivzdorná.

Rouška či respirátor jsou první nicméně nejsou jedinou ochranou proti Covid - 19, i nadále je třeba mýt si ruce, chránit oči a zvyšovat imunitu organismu.

Technické specifikace

  • Materiál: roztavená tkanina
  • Stupeň filtrace: >99% při 0.1microns
  • Velikost: S
  • Barva: Bílá
  • Počet kusů: 50

Bezpečnost a certifikáty

Chirurgická maska naplňuje požadavky Evropské směrnice o osobních ochranných prostředcích EN 14683:2019. V Evropské unii má certifikát CE.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info