Držák na zeď pro EV nabíjecí konektor Typ 1

Držák na zeď pro EV nabíjecí konektor Typ 1

Kvalitní držák na EV nabíjecí konektor Typ 1 zajišťuje naprosté bezpečí a praktické uskladnění pro Váš kabel a jeho konektor. Držák je vybaven tlačítkem pro zajištění konektoru v držáku. Držák může být rychle a snadno namontován na jakoukoliv zeď.

640 Kč s DPH

528,90 Kč

Dostupnost: Poslední kus!
Skladem: 1 ks

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Umístění konektoru směrem do držáku a jeho zajištění znamená, že do něj během uskladnění nevnikne prach a jiná cizí tělesa. Držák samotný unese až 20 kg. Díky správnému skladování kabelu je výrazně prodloužena jeho životnost. Zároveň se snižuje riziko, že o kabel někdo nešťastně zavadí či zakopne a je tak vhodný především do domácností s dětmi.

Jednoduché používání a kvalitní materiál zajišťují, že i po více než 50 000 cyklech je držák plně funkční a vypadá jako nový a bude snadno sloužit několika generacím nabíjecích kabelů a nabíječek.

Může být instalován rychle a jednoduše pomocí čtyř šroubů na jakýkoliv typ zdi. Díky němu bude nabíječka vždy po ruce a připravena k nabíjení.

Pozor: Držák je díky svému tvaru vhodný pouze pro konektory Typu 1. Před zakoupením držáku se ujistěte, že je kompatibilní s Vaším kabelem.

Technické specifikace

  • Materiál: termoplast
  • Barva: černá
  • Držák kabelu: 23 cm x 9 cm x 5 cm
  • Váha: 120g

Bezpečnost a certifikáty

Všechny držáky jsou vyrobeny vstřikolisem do ocelové formy za použití kvalitního plastu. Tlačítko pro zajištění kabelu zabezpečuje správné umístění konektoru a zamezuje vniknutí vody a prachu.

Na držák je poskytována standardní záruka 24 měsíců.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Doplňkové produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info