EVEMOVE 24 - DC Wallbox EVG3 - 24kW

EVEMOVE 24 - DC Wallbox EVG3 - 24kW

Bezkonkurenční výrobek, který rapidně zrychlí nabíjení běžných elektromobilů s průměrnými dojezdy. Se svým velmi kompaktním designem Ize Wallbox EVEMOVE namontovat na zeď či stojan během pouhých dvou hodin. Stanice má oproti konkurenčním výrobkům opravdových 24kW, které nabíjí většinu běžných elektromobilů za méně než hodinu a nepotřebujete zdaleka tak velký příkon ani náročné stavební úpravy, jako u velkých DC nabíjecích stanic.

0 Kč s DPH

0 Kč

Dostupnost: Přijímáme objednávky
Doručíme dne: Pondělí 10.1.2022

Hodnocení produktu: 4.66/5 (35x)

Vaše hodnocení:

Nabíjecí stanice je vybavena bezpečnostními prvky, které zajišťují naprostou bezpečnost elektromobilu, posádky i babíječky. Součástí nabíjecí stanice je předřazený jistič: 3x40A RCD-A. Výstup je chráněn přepětím a izolací (IEC60664-1). Stanice průběžně měří izolační stavy a při přerušení výstupního napětí rozpojí zásuvky OV III + Class 1. Pro případ jakýchkoli problémů je stanice vybavena nouzovým STOP tlačítkem.

Tato nabíjecí stanice je vybavena NFC čtečkou karet (ISO 15693, ISO 14443) a umožňuje datové připojení přes 3G GSM, 3G CDMA či ETHERNET. RFID rozhraní umožňuje přístup i platby díky čemuž je stanice vhodná i pro komerční účely. Displej je dotykový o velikosti 800x480 pixelů a je možné na něj umístit logo zákazníka.

Nabíjecí stanice EVEMOVE je kompatibilní se všemi vozidly v Evropském provozu, je možné si k ní objednat kabel s konektorem CCS2 či CHAdeMO, díky čemuž z lze dobít všechna běžná elektroauta za méně než hodinu. Stanice je připojitelná ke většině světových distribučních sítí elektrické energie. Vzduchové chlazení zajišťuje nutnost pouze minimální údržby. Robustní a přesto lehké a kompaktní provedení je vhodné pro venkovní provoz.

Technické specifikace

 • Nabíjecí kabel: 4m přímý kabel CCS2, Chademo, nebo obojí
 • Rozsah výstupního napětí: 150 - 530 VDC
 • Rozsah proudu: 1,5 - 65 A
 • Maximální výstupní výkon: 24 KW
 • Izolace Systém uzemnění: Izolace vysokofrekvenčního zdroje
 • Systém oddělení: DC odděleno
 • Maximální vstupní proud: 3x45 A, 3x32A při výkonu do 22kW
 • Účinnost: > 95%
 • Okolní provozní teplota: -20°C to 40°C
 • Rozměry VxDxH: 860 x 507 x 250 mm
 • Váha: 66 Kg

Bezpečnost a certifikáty

Všechny nabíjecí stanice jsou podrobeny testům, aby bylo možné zaručit jejich bezpečnost. Testování probíhá individuálně. Nabíjecí stanice EVEMOVE je certifikována na úrovni IP54 díky čemuž je vhodná pro venkovní provoz. Ochrana výstupu přepětí+izolace splňuje Evropskou normu IEC60664-1

Na nabíjecí stanici je poskytována standardní záruka 24 měsíců.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info