Spolupráce s Doveztodál

Přidal: Přidáno: 10.8.2020 23:02.37 Počet shlédnutí: 153

10 Srpen 2020

Již dlouho se známe a spolupracujeme s rodinným podnikem Doveztodál, který ze zahraničí přiváží ojeté vozy (a hlavně elektrovozy). A abyste se o nich dozvěděli více i vy, přinášíme o nich článek, kde se dozvíte, kdo jsou, čím se zabývají a jakým způsobem pracují. Pokud tedy ještě nemáte svůj elektromobil, čtěte dál a, kdo ví, třeba se před vámi právě otevírá cesta, jak si svůj sen splnit.

Spolupráce s Doveztodál

Česká republika se tradičně umisťuje na posledních příčkách podílu elektrických vozů v našem automotorovém parku. Příčinu lze hledat na nejrůznějších místech. Jednou z nich je nedostatek informací a druhou nedostatek nabídky. Obě jsou pouze dočasné, ale je potřeba se jim směle postavit. Společnost Dovez to dál se rozhodla bojovat proti problému nedostatečné nabídky.

Nabízené služby

Doveztodál se specializuje na dovoz ojetých aut ze zahraničí na přání. Zákazník může buď specifikovat značku a model a nechat zbytek na Doveztodál anebo může přímo poslat již vybraný inzerát, aby jej Doveztodál prověřili. Trh ojetých vozů totiž může být zrádný i pro znalé řidiče. Je důležité vědět, kterých detailů si všimnout, aby bylo možné se zaručit za kvalitu vybraného elektromobilu. Navíc častokrát přichází na řadu i jazyková bariéra, kterou je třeba překonat.

Neméně důležité je, že Doveztodál dokáží i poradit s výběrem toho správného vozu a není tak potřeba strávit hodiny porovnáváním. Stačí zadat, že hledáte vůz pro čtyřčlennou rodinu, do 20 000 najetých kilometrů, dojezd minimálně 350 kilometrů a cena do 800 000 Kč. Doveztodál Vám pak na základě nabídky předloží vozy, které splňují Vaše požadavky.

Doveztodal

Doveztodál pro vůz do zahraničí zajedou a jeho skutečný stav ověří a to včetně zkušební jízdy, měření laku, technické kontroly, kontroly stavu baterie a ověření jeho minulosti. V případě zájmu pak vůz pomohou v Čechách i zaregistrovat.

Na svém blogu navíc uvádějí, jakým způsobem se vůz vybírá a na co je potřeba si dát pozor. Nejedná se o společnost, která se svými znalostmi tají, ale veřejně je sdílí s ostatními, kteří se třeba rozhodnou vyzkoušet vlastní štěstí, protože na světě je dost příležitostí pro všechny a vědomosti by se měly sdílet a nikoli tajit.

Proč vůz z dovozu

Ojeté vozy mají mnohé výhody. Samozřejmě tou první je jejich nižší cena. Druhou je ekologické chování. Ne všichni nutně potřebují nový vůz, mnohdy je ojetý výbornou variantou, která navíc zajišťuje plné využití užitného života vozu. Pro mnohé zákazníky je výběr ojetého vozu věcí hlubokého přesvědčení a vyjádření vnitřních hodnot.

V České republice ale v tuto chvíli bohužel zatím není dostatečný výběr a dokonce jsou většinou vozy i dražší než v zahraničí. Při výběru elektromobilu z Německa, si klient může nejen vybrat z mnohem širší škály a lepší výbavy, ale nakonec zaplatí i nižší cenu. A díky Doveztodál bude mít navíc jistotu, že vůz bude v naprostém pořádku.

Proč spolupracovat s Doveztodál?

Proč s nimi spolupracujeme my? Protože sdílíme stejné hodnoty a přesvědčení, že každý by měl mít stejný přístup ke všem informacím i produktům a to za stejných podmínek. Shodně věříme, že nelze o stejných právech pouze mluvit, ale je potřeba i jednat. Díky Doveztodál mají lidé přístup ke stejným vozům jako Němci, Italové či Bulhaři, v nabídce mají vozy stejné kvality a stejné ceny. Navíc jsme přesvědčeni, že elektromobilita je klíčem k čistější planetě ale i zodpovědnějšímu životu a řízení. Doveztodál tuto možnost lidem přibližuje.

doveztodal

Proč můžeme doporučit spolupráci Vám? Protože se jedná o seriózní podnikatele, pro které je na předním místě jejich přesvědčení a čestná práce a kteří věří v sílu jména. S celým týmem se osobně známe a Patrik patří mezi dlouhodobé spolehlivé partnery. Pokud nalezení Vašeho budoucího elektromobilu svěříte společnosti Doveztodál, můžete si být jisti, že vůz budete mít brzy doma a že Vás s ním čekají tisíce bezproblémových kilometrů.

Více o doveztodál

Jedná se o rodinný podnik, kde se již druhá generace věnuje tématu ojetých vozů a jejich převážení do Čech. Mají za sebou již více než 2000 přivezených aut a stejný počet spokojených zákazníků. Díky dlouhému působení na trhu již mají vybudovanou širokou síť dodavatelů a tak jsou schopni přivézt ojeté vozy již od prověřených prodejců. A nakonec je to právě síť známostí, která umožňuje se za kvalitu skutečně zaručit.

doveztodal

A nakonec asi to nejdůležitější je, že pro Patrika a jeho tým je podnik Doveztodál koníčkem, který prokázal, že dokáže mnoha lidem pomoci a ušetřit starosti a stal se tak díky tomu jejich obživou. Hledání toho správného auta je pro ně radostí a to správné auto hledají neúnavně, dokud jej nenajdou. A zatím vždycky našli.

Pokud máte zájem je kontaktovat, anebo si prohlédnout jejich vlastní stránky, odkaz naleznete zde.

ZÁKLADY ELEKTROMOBILITY

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info