ENERGICA - Nový Italský elektrický supersport

Přidal: Přidáno: 6.10.2016 13:53.49 Počet shlédnutí: 470

06 Říjen 2016

ENERGICA: ROSTOUCÍ TRH VELMI VÝKONNÝCH ELEKTRICKÝCH SUPERSPORTŮ

ENERGICA - Nový Italský elektrický supersport

Několik týdnů po slavnostním otevření nového sídla v srdci italského Motor Valley, dokazuje společnost Energica Motor Company svoji nezanedbatelnou hodnotu v oblasti Elektrických Vozidel.


Elektromotocykly Ego a Eva dosáhli pozoruhodného růstu, přičemž jejich výroba započala na přelomu května a června. Nyní jsou oba výrobky plně funkční a také již vyprodané.


"Společnost v prvních 6 měsících zajistila ve všech hlavních evropských zemích (Švýcarsko, Německo, Norsko, Nizozemí, Anglie, Španělsko a Portugalsko) posílení obchodního postavení na těchto trzích, kde již působí," říká Riccardo Ancilotto, obchodní ředitel Energica, "Vyhlídky jsou pozitivní, pracujeme na naší distribuční síti, chceme ji rozšířít také do Francie, počínaje od hlavního náměstí v Paříži. Zároveň probíhají jednání v Rakousku a Belgii."
Ancilotto pokračuje: "V září chceme zahájit Věrnostní akci, jejímž cílem bude odměnit všechny ty, kteří doposud věřili v naši značku. Organizujeme také několik propagačních aktivit v naší nové exhibiční hale v centru San Franciska, Galleria Energica. Tato činnost bude zajištěna díky našemu amerického týmu, který byl nedávno přidán do řad našich zaměstnanců. "


Výborné prodejní výsledky byly dosaženy i díky zahájení druhého modelu Eva. Energica motocykly jsou k dispozici prostřednictvím naší prodejní sítě.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info