eCarTec Říjen 18- 20, Mnichov - Messe 2016

Přidal: Přidáno: 25.10.2016 14:41.15 Počet shlédnutí: 650

25 Říjen 2016

Největší světový B2B veletrh elektromobilů a hybridní mobility

eCarTec Říjen 18- 20, Mnichov - Messe 2016

ECarTec je předním světovým veletrhem pro hybridní a elektrickou mobilitu, který se koná jednou za rok v Mnichově. To představuje elektromobily, skladovací techniku, hnací motory a technologii a bude také zahrnovat i oblasti energetiky, infrastruktury a financování.

flotila e-vozů   e-kolo   pásové e-vozidlo

Je zaměřen na inženýry, projektanty, obchodníky, automechaniky, spotřebitele, vedoucí a nakupčí vozových parků pracujících hlavně v oblasti automobilového průmyslu, strojírenství, architektury a designu, zpracování materiálu, energií, elektrotechniky a elektroniky. Jsou ale také vítáni rozhodovací autority z místních orgánů a politici, protože e-mobilita získává význam také ve veřejné dopravě a je dnes jedním z nejrychleji rostoucích odvětví na celém světě. V přilehlých venkovních prostorách bude uskutečněno několik zkušebních jízd a demonstrací a vevnitř ve výstavní síni bude speciální testovací trať speciálně pro elektrické jednostopé vozidla.

e-tahač   e-cruiser   oldschool e-vehicle

V přilehlých venkovních prostorách bude uskutečněno několik zkušebních jízd a demonstrací a vevnitř ve výstavní síni bude speciální testovací trať speciálně pro elektrické jednostopé vozidla. Veletrh se koná souběžně s Materialica, což je Mezinárodní veletrh lehkých konstrukcí pro novou mobilitu a také sMove360 ° C, Mezinárodní veletrh připojných vozů. Obě výstavy ukázují kompletní oblast udržitelné mobility začínájící využiváním inteligentních lehkých konstrukčních koncepcí a efektivnějších materiálů až k vývoji inovativních koncepcí městské mobility.

elektromotor   e-veterán   e-kolo ze dřeva 

V loňském roce organizátoři přivítali za 3 dny veletrhu, od 20. října do 22. října 2015, asi 391 vystavovatelů z 25 zemí a 12355 návštěvníků z 55 zemí na eCarTec v Mnichově.

e-raketa :)   100 kW e-motorka       

ECarTec se koná každoročně, a tedy i pro 9 by se měl uskutečnit v říjnu 2017 v Mnichově.

ZÁKLADY ELEKTROMOBILITY

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info